• Kategorie
  • Szukaj
  • Pigtaile

Pigtail MM OM2 1G 50/125 wtyk LC dł. 2 m
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
6.86
6.86
Pigtail MM OM2 1G 50/125 wtyk SC dł. 2 m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
5.94
5.94
Pigtail MM OM3 1G 50/125 wtyk LC dł. 2m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
7.66
7.66
Pigtail MM OM3 1G 50/125 wtyk SC dł. 2m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
6.65
6.65
Pigtail MM OM4 1G 50/125 wtyk LC dł. 2m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
8.67
8.67
Pigtail MM OM4 1G 50/125 wtyk SC dł. 2m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
7.68
7.68
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
5.12
5.12
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
5.06
5.06
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk LC dł. 2m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
5.08
5.08
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
5.14
5.14
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC/APC dł. 2m ALANTEC
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
5.12
5.12

Pigtaile - 2 metrowe odcinki kabla światłowodowego zakończone wtykami LC lub SC służą do połaczeń z kablami trasowymi FO.