• Szafa wisząca rack 10"

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy wiszącej rack 10" skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Zastosowanie szaf wiszących rack 10"

Niewielkie instalacje, z zakresu okablowania strukturalnego, systemów sygnalizacji włamania i napadu  - SSWIN, czy telewizji przemysłowej CCTV również potrzebują bezpiecznego miejsca gdzie urządzenia owych systemów będą zabezpieczone przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem, czy nadmierną wilgocią. Odpowiedzią na tego typu zapotrzebowanie są szafy wiszące rack 10" w których montuje się urządzenia i komponenty o szerokości montażowej 10 cali. Jest to małogabarytowe i ekonomiczne rozwiązanie dla instalatorów którzy ograniczeni są dodatkowo małą ilością miejsca na montaż szafki.

Najważniejsze cechy szafek rack 10 cali.

10" szafki rack posiadają tylko jedną parę belek rack które są ruchome i można je przesuwać w kierunku przód-tył. Przednie drzwi są przeszklone, szyba wykonana jest z hartowanego szkła. W zależności od producenta osłony boczne są stałe lub ruchome na zatrzaskach. Szafki teletechniczne 10" posiadają stopień szczelności IP20 dlatego ich miejscem montażu są tylko miejsca wewnątrz budynków. Kable i przewody można wprowadzic zarówno przez górne jak i dolne przepusty w któe wyposażona jest obudowa. Szafki rackowe 10" można wyposażyć w wentylatory 120x120, listwy zasilające z 4 gniazdami lub patch panele 12 portowe wyposażone lub modularne.

Dostępne modele szafek teletechnicznych 10"

  • szafka rack 10" 6u kolor szary o gł.280mm

  • szafka rack 10" 9u kolor szary o gł.280mm

  • szafka rack 10" 12u kolor szary o gł.280mm

  • szafka rack 10" 6U kolor czarny gł.300mm