• Moduł keystone kat.6A

  • Parametry

Moduł keystone kat.6A do tworzenia sieci klasy Ea 500 Mhz (10 GB Ethernet)

Chcąc wykonać sieć w standardzie klasy Ea 500 Mhz (10 GB Ethernet), należy wykorzystać w tym celu m.in. moduł keystone kat.6A, którego zakup oferujemy Klientom firmy UNOTEL. W tej kategorii uwzględniliśmy wyroby pochodzące od najlepszych producentów: ALANTEC, CORNING czy Telegärtner. Gwarantujemy Ci, że nasze produkty spełnią wszystkie normy, którymi charakteryzuje się wykonywana przez Ciebie sieć

Dostępne w ofercie UNOTEL moduły keystone kat.6A ekranowane i nieekranowane

Moduł keystone kat.6A jest dostępny w różnych wersjach, dzięki czemu każdy Klient firmy UNOTEL może zakupić dokładnie taki model, który dedykowany jest jako element składowy danej sieci. Klientom oferujemy gniazda RJ45 klasy EA ekranowane (STP), przeznaczone do budowy punktów abonenckich w instalacjach zagrożonych oddziaływaniem zakłóceń elektromagnetycznych oraz wersję nieekranowaną UTP do miejsc, gdzie nie występują zakłócenia. W obu przypadkach dzięki zastosowaniu uniwersalnych mocowań moduły UTP i STP można zamontować m.in. w puszkach naściennych, podłogowych, ale też pustych panelach modularnych. Zaletą użycia tego zestawu - panel modularny i moduł keystone - w przypadku tworzenia pól krosowych jest łatwa jego weryfikacja, dodanie czy naprawa modułu keystone kat.6A. Wystarczy wpiąć/wypiąć dane gniazdo, aby zweryfikować połączenie. W przypadku zastosowań paneli wyposażonych należy zdemontować cały panel w celu sprawdzenia połączenia kabel-gniazdo.

Warto zauważyć, że oferowane gniazda RJ45 klasy Ea zaliczane są do grupy tzw. beznarzędziowych modeli, co oznacza, że ich montaż przebiega znacznie szybciej w porównaniu do montażu modułów narzędziowych, zajmując nawet do 33% mniej czasu.

Gniazda RJ45 typu keystone kat.6A

Oferowane w tym miejscu moduły keystone kat. 6A są zdolne pracować bezproblemowo w temperaturze między -10 a 60 stopni Celsjusza i powstały w zgodzie ze wszystkimi istotnymi w ich przypadku normami jak np. ISO/IEC 60603-7-51:2012. Ich korpusy oraz gniazda powstały z takich materiałów, jak m.in. odlew cynkowy i plastik odporny na ogień, w wyniku czego gwarantują trwałość wynoszącą nawet powyżej 750 cykli. Zachęcamy więc do zainteresowania się ofertą UNOTEL, gdy zechcesz zakupić odpowiedni moduł keystone kat.6A, gwarantując jednocześnie możliwość dostarczenia – w razie potrzeby – wyrobów innych marek, niż wcześniej wspomniane, lecz o jednakowych parametrach. Polecamy również kompatybilne z nimi inne artykuły, przydatne w trakcie tworzenia sieci informatycznych, jak np. patchcordy, kable skrętki czy puszki natynkowe.