• Moduł keystone kat.6

  • Parametry

Moduły keystone kat.6 do budowy sieci klasy E 250 MHZ (1 GB/s)

Klasy sieci internetowych są różne, lecz w każdym przypadku konieczne jest zastosowanie elementów umożliwiających ciągłe i nieprzerwane korzystanie z nich oraz przesyłanie danych z odpowiednią szybkością i na określonym poziomie częstotliwości. W wielu z nich zastosowanie dla siebie znajduje moduł keystone kat.6, dostępny w ofercie firmy UNOTEL w różnych wersjach, dzięki czemu każdy nasz Klient staje przed możliwością zakupu dokładnie takiego rodzaju produktu, jakiego potrzebuje. Jeśli więc również zaliczasz się do tego grona, chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwy model, oferując wyroby marek ALANTEC, CORNING i Q-Lantec, a także innych, sprowadzanych na życzenie.

Moduł keystone kat.6 UTP i STP z do nabycia w naszym sklepie

Moduł Keystone kat.6 został skonstruowany w taki sposób, by bez przeszkód i jakichkolwiek obaw mogli korzystać z niego instalatorzy sieci internetowych klasy E 250 MHz (1 Gigabit Ethernet). Przed dokonaniem jego zakupu, warto jednak uświadomić sobie, że występuje on w wersji zarówno ekranowanej, jak i pozbawionej ekranowania. Pierwsza z wymienionych gwarantuje wyższy poziom ochrony przed powstawaniem zakłóceń elektromagnetycznych, dlatego okaże się na pewno lepszym wyborem w przypadku osób zamierzających korzystać z danej sieci w warunkach narażonych na ich występowanie. Moduł keystone kat.6 nieekranowany zadowoli natomiast Klientów poszukujących wyrobu pozbawionego zabezpieczenia przed zakłóceniami.

Montaż gniazd RJ45 typu keystone kat.6

Proponowane w tym miejscu moduły keystone kat.6 można podzielić również na takie, które wymagają użycia odpowiednich narzędzi podczas dokonywania ich montażu, jak i przyspieszające przeprowadzenie tej czynności modele beznarzędziowe. Każdy z nich gwarantuje natomiast wysoki poziom odporności, wynikający z wykonania ich m.in. z plastiku obojętnego na ogień (korpus) czy fosforobrązu (styki w gnieździe i noże w złączach szczelinowych). Należy dodać również, że dostępne w ofercie UNOTEL gniazda RJ45 kat.6 pozwalają zamontować je w różnych miejscach: w panelach krosowych, puszkach podłogowych i natynkowych. Dokonując ich zakupu, Klient może natomiast pozyskać dzięki nam jednocześnie także kompatybilne z nimi artykuły, jak np. patchcordy kable skrętki czy patch panele.