• Szafa wisząca 15U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy wiszącej rack 15U lub jest on aktualnie niedostepny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafa wisząca rack 19" 15U 

Spośród dostępnych szaf wiszących rack, model 15U jest już obudową, która może samodzielnie pełnić funkcję centrum zarządzania okablowaniem strukturalnym, CCTV czy RTV. Wysokość montażowa 15U daje już możliwość uzupełnienia jej zarówno komponentami pasywnymi jak i aktywnymi. Wisząca szafka 15U 600x600 pozwala na montaż niewielkich serwerów czy zasilaczy UPS o mocy nawet 2000VA. Dużym ułatwieniem przy montażu są szyny rackowe o rozstawie 19", które można łatwo przesuwać i ustawiać je na dystans potrzebny do montażu zakupionych przez nas urządzeń sieciowych. Wiszące szafy rack w standardowym wykonaniu posiadają przednie drzwi szklane. Jednakże dla miejsc narażonych na możliwość uszkodzenia szyby można zakupić wersję szafki z drzwiami matalowymi.

Szafki wiszące 19" 15U - możliwości montażu.

Sposób montażu szaf może się zmienić w zależności od możliwości jakie daje nam przeznaczone do instalacji miejsce. Zdarza się, że ściana przeznaczona do zawieszenia szafki zmieni swoją funkcję i zmuszeni zostaniemy dokonać wyboru: wieszać czy kupować nową szafę stojącą. Można temu zapobiec wybierając szafę wiszącą rack 15U jednego z dostępnych na naszych stronach modelu. W przypadku marki ALANTEC zamianę z wiszącej na stojącą uzyskamy poprzez zastosowanie dedykowanego cokołu. Natomiast szafy teletechniczne TOTEN posiadają specjalne wyznaczone miejsce w podstawie szafy gdzie możemy zamontować kółka lub stopki. Kolejnym udogodnieniem pozwalającym na swobodny wybór miejsca instalacji szafy jest możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi na lewo lub prawostronne. Boczne ruchome panele boczne również ułatwiają dostęp do zamontowanych w szafie urządzeń. Są montowane na zatrzaskach i dodatkowo wyposażone w jednopunktowy zamek. Szafa wisząca 19" 15U marki ALANTEC poprzez dopracowaną konstrukcję jest bardzo łatwa w montażu. W/g producenta wystarczy tylko jedna osoba wyposażona we wkrętak krzyżakowy oraz kombinerki aby powiesić ją na ścianie. Dla klientów szukających gotowych rozwiązań warto wybrać model marki GT Networks oferującej szafy złożone gotowe do użycia.

Dostępne warianty szaf wiszących rack 15U