• Szafa wisząca 9U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy wiszącej rack 9U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafy wiszące rack 9U 19 cali

Oprócz okablowania strukturalnego wykorzystującego komponenty sieciowe o wielkości 19" również i inne sektory wykorzystują ten system montażu. Przykładem może być CCTV (Closed Circuit Television) czyli telewizja przemysłowa. Typem produktu, który i w tej gałęzi znajdzie swoje zastosowanie jest szafa wisząca rack 9U. Tej wielkości obudowa teletechniczna posiada wystarczająco miejsca na wyposażenie jej w półkę na rejestrator, patchpanel, switch oraz zasilacz UPS. Zostaje i miejsce na swobodny przepływ powietrza. Ciekawym rozwiązaniem do miejsc zagrożonych na rozbicie drzwi szklanych jest wersja szafki wiszącej rack 9U z drzwiami metalowymi. Ten typ produktu dostępny w wersjach 600x500 i 600x450.

Podstawowe cechy szaf teletechnicznych wiszących 9U

Szafy teletechniczne 9U występują w dwóch wariantach kolorystycznych czarnym RAL 9004 i szarym RAL 70035. W zalezności od producenta i głębokości wykonania posiadają 1 lub 2 pary belek rack o rozstawie 19". Są one regulowane, więc łatwo dopasuje się półkę czy mały zasilacz UPS. Każda szafka teletechniczna 9U posiada przepusty kablowe w dolnej i górnej części. Firma Mirsan umieściła w jednym z tych otworów szczotkę, w drugim zaś pokrywę PCV. Szczotkę do wprowadzenia kabli może być zamieniana miejscem zpokrywą PCV dzięki temu wlot pyłu jest zminimalizowany podczas wprowadzania kabli dzięki szczotkowanej strukturze. W przypadku potrzeby zmiany strony otwierania drzwi na lewo lub prawostronne - nie ma problemu każdy z oferowanych modeli posiada taką opcję. Szafki wiszące 9U 19 cali dostarczane są klientom w wersjach złożonych gotowych do użycia TOTEN i ipTIME, natomiast obudowy MIRSAN, ALANTEC i Q-LANTEC są zapakowanie w kartony typu Flat Pack do samodzielnego montażu. Oczywiście do każdej szafki można zakupić w naszym sklepie potrzebne akcesoria typu półki, organizery kabli, zasilacze UPS, wentylatory.

Dostępne warianty szaf wiszących rack 9U

  • 9U drzwi szklane głębokość 400, 450, 500, 600mm

  • 9U drzwi metalowe głębokość 450 i 500mm