• Patch panel kat.6A

  • Parametry

Patch panel kat.6A zastosowanie

Panel krosowy przeznaczony jest do zakończenia kabli instalacyjnych klasy Ea 500MHz stosowanych przy budowie okablowania strukturalnego. Panele krosowe STP - przeznaczone są do kabli ekranowanych kat.6A, 7 i 7A;  UTP - do kabli nieekranowanych kat.6A. Produkty dostępne są wyłącznie z 24 portami RJ45 o szerokości 19" i wysokości 1U. W naszym sklepie oferujemy krosownice marki ALANTEC oraz VALUE.

Dostepne warianty paneli krosowych klasy Ea

Patch panel kat. 6A – jeden z głównych elementów okablowania strukturalnego

Klienci firmy UNOTEL cenią sobie naszą ofertę ze względu na możliwość znalezienia w niej wszystkiego, co potrzebne do utworzenia różnego rodzaju sieci teleinformatycznych. Wśród dostępnych w niej wyrobów musiał więc znaleźć się m.in. patch panel kat. 6A, zwany krosowniczym, będący jednym z najistotniejszych elementów okablowania typu strukturalnego. Jeżeli więc chcesz kupić go bez wychodzenia z domu i z gwarancją otrzymania wysokiej jakości komponentu od zaufanego dostawcy, polecamy skorzystanie z usług, które świadczymy.

Panel krosowy klasy EA do sieci 10Gb Ethernet

Patch panel kat. 6A wykorzystywany jest na końcowych fragmentach kabli klasy Ea 500 MHz, występujących zarówno w okablowaniu pionowym, jak i poziomym. W jego przypadku maksymalna przepływność binarna wynosi 10 GB/s, a liczba posiadanych przez niego portów typu RJ45 – 24. Proponowane przez nas artykuły charakteryzują się szerokością 19" i wysokością montażową na poziomie 1U. Posiadają one wysoce odporną na niszczenie obudowę z blachy stalowej walcowanej na zimno, a ich powierzchnia została pomalowana z wykorzystaniem farby proszkowej. Jeśli zaś chodzi o materiały zastosowane podczas produkcji korpusów patch paneli kat. 6A, należy wspomnieć, że są nimi termoplastyczne tworzywa ABS, zgodne z wymogami UL 94 V-0. Ich trwałość wynosi więc nawet powyżej 750 cykli.

19" panele krosowe kat.6A marek ALANTEC i Value

Za wykonanie oferowanych przez nas patch paneli kat. 6A odpowiadają firmy ALANTEC oraz Value, które zadbały o to, by ich wyroby były w pełni kompatybilne z innymi akcesoriami przez nie tworzonymi (i jednocześnie składającymi się na asortyment firmy UNOTEL): patchcordami, gniazdami RJ45 czy organizerami kabli. Jest to grupa artykułów najczęściej wykorzystywanych jako elementy stałego wyposażenia popularnych szaf rackowych, dzięki którym znacznie łatwiejsze jest panowanie nad układem danej sieci telekomunikacyjnej lub komputerowej. Jeżeli więc uznasz, że potrzebny Ci patch panel kat. 6A, skorzystaj z naszych usług, a my dostarczymy Ci odpowiedni model produktu szybko i z gwarancją, że zdoła spełnić Twoje oczekiwania.