• Kategorie
  • Parametry
  • Adapter MM

Adapter MM OM4 SC duplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
2.90
2.90
Adapter MM SC duplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg.
2.09
2.09
Adapter światłowodowy multimodowy OM2 SC simplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
1.05
1.05
Adapter światłowodowy multimodowy OM3 LC duplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
5.61
5.61
Adapter światłowodowy multimodowy OM3 SC duplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
2.87
2.87
Adapter światłowodowy multimodowy OM3 SC simplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
1.41
1.41
Adapter światłowodowy multimodowy OM4 LC duplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
5.71
5.71
Adapter światłowodowy multimodowy OM4 SC simplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
1.49
1.49
Adapter światłowodowy multimodowy ST simplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
1.73
1.73
Adapter światłowodowy OM2 LC duplex
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.01 kg.
4.11
4.11