• Moduł keystone kat.5e

  • Parametry

Moduł keystone kat. 5e do tworzenia sieci klasy D

W ofercie firmy UNOTEL nasi Klienci mogą znaleźć wszystko, co jest im niezbędne do tego, by stworzyć – samodzielnie lub korzystając z usług profesjonalistów – sieci komputerowe według różnych standardów. W przypadku zamiaru uzyskania sieci zgodnych z klasą D konieczne jest zastosowanie m.in. takich produktów jak moduł keystone kat.5e. Dzięki naszej działalności każda osoba staje przed szansą nabycia go w dokładnie takim wariancie, jakiego potrzebuje, ponieważ oferujemy wyroby marek ALANTEC i Q-Lantec, a także innych, sprowadzanych w razie potrzeby specjalnie na życzenie Klientów.

Oferujemy moduły keystone kat. 5e w wersji ekranowanej i bez ekranowania

Moduł keystone kat.5e występuje w naszej ofercie zarówno w wersji ekranowane STP, jak i nieekranowanej UTP. Pierwszą z wymienionych radzimy zainteresować się przede wszystkim osobom zamierzającym stworzyć sieć internetową, która będzie wykorzystywana w miejscu narażonym na występowanie zakłóceń elektromagnetycznych. Ekranowanie to bowiem nic innego jak skuteczna forma ochrony przed nimi, gwarantująca możliwość praktycznie ciągłego korzystania ze wspomnianych na wstępie sieci klasy D. Moduł keystone kat.5e nieekranowany powinien natomiast okazać się wystarczającym rozwiązaniem w miejscu gwarantującym niewielkie ryzyko wystąpienia zakłóceń. Warto jednak zauważyć, że oferowane w tym miejscu artykuły różnią się nie tylko pod względem posiadania lub braku ekranowania, ponieważ są one dostępne w wersji narzędziowej i beznarzędziowej. Moduły keystone kat. 5e wymagają „zarobienia” ich podczas montażu, lecz nie wszystkie zmuszają do użycia w tym celu stosowanych narzędzi, pozwalając jednocześnie cały proces zakończyć o wiele szybciej.

Gniazda RJ45 typu keystone kat.5e 

Składające się na ofertę firmy UNOTEL moduły keystone kat. 5e są przeznaczone do stosowania ich w sieciach internetowych o zdolności przesyłania danych z prędkością 1 GB/s i przy częstotliwości 100 MHz. Maksymalna wartość prądu przepływającego przez gniazdka może wynosić maksymalnie 1,5 A, zaś jego trwałość – nawet ponad 750 cykli. Kupując wybrany moduł keystone kat. 5e z naszego asortymentu, Klient może być pewny otrzymania produktu spełniającego normy PN-EN 50173 oraz ISO/IEC 11801, a także kompatybilnego z innymi artykułami, których dystrybucję prowadzimy, m.in. patchcordami, puszkami natynkowymi czy kablami typu skrętka.