• Szafa wisząca 4U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy wiszącej rack 4U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafa wisząca rack 4U 19"

Wraz rozwojem małej przedsiębiorczości firmy mogą mieścić się w domach, wynajętych jadno, dwupokojowych biurach. Taka forma prowadzenia działalności również potrzebuje sieci teletechnicznych. Dla tego typu przedsiębiorczości Small office / home office ( SOHO ) idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia urządzeń pasywnych i aktywnych okablowania strukturalnego są szafki wiszące rack 4U. Są to najmniejsze rozmiarowo szafki rackowe o rozstawie belek rack 19". Model ten ma pojemność 4 jednostek U czyli można zamontować np. podstawowy zestaw: 1 patch panel, 1 organizer kabli i 1 switch. Do każdego modelu szafek wiszących rack 4U można dokupić akcesoria min. półki rackowe, listwy zasilające ( PDU - Power Distribution Unit). 

Charakterystyka szafek teletechnicznych 4U

W tej kategorii posiadamy modele wyposażone w drzwi przednie szklane wykonane z hartowanego szkła. Drzwiczki można zamieniać stronami otwarcia, a jednopunktowy zamek jest podstawowym zabezpieczeniem przed ingerencją osób niepowołanych. Szafka teletechniczna 4U oprócz standardowych rozmiarów 450 i 600mm głębokości dostępna jest również o wielkości 600x400mm. Tak płytka szafka oferowana jest przez tureckiego producenta firmę MIRSAN. Modele tego producenta dostarczane są do klienta w kartonach do samodzielnego montażu. Szafy wiszące 4U 19" marek TOTEN i Q-LANTEC są w formie złożonej gotowej do użycia. Belki rackowe są ruchome i ułatwiają montaż dedykowanych półek montowanych w 2 lub 4 punktach. Łatwość wprowadzenia kabli to zasługa przepustów kablowych, które są umiejscowione w górnej i dolnej części obudowy.

Dostępne warianty szaf wiszących rack 4U