• Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC dł. 2 m "EASY STRIP" - najmniejszy dostępny promień gięcia

Symbol: FOI-SCA-9SM-2-G657A

Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC dł. 2m

4.78
4.78
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Pigtail SM

Pigtail jednomodowy SM (Single Mode) 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC ALANTEC to krótki 2m. odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność

  • Kable niskopalne LSOH

  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości

  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne

  • Sieci LAN, WAN

  • Instalacje CCTV

  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657.A1

  • pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty

 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie