• Szafa wisząca 6U - 7U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy wiszącej rack 6-7U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Poszukamy go dla Ciebie u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafa wisząca rack 19" 6U i 7U 

Siłą naszego sklepu jest możliwość oferowania naszym klientom nietypowych produktów których akuratnie poszukują. Takim dobrym przykładem jest szafa wisząca rack 7U. Model ten produkowany jest przez znanego tureckiego wytwórcę firmę Mirsan. Do wyboru są dwie głębokości 400 i 600mm. Szafa teletechniczna 7U pakowana jest w kartony FLAT PACK więc łatwo można ją składować i nie zajmuje wiele miejsca na magazynie. Jedna para belek rack o rozstawie 19" jest przesuwana co ułatwi organizację w szafie.

Standardowym rozwiązaniem jest natomiast szafa wisząca rack 6U. W tej kategorii możemy zaoferować modele następujących producentów: ALANTEC, Q-LANTEC, TOTEN, GT Networks. Standardowymi rozmiarami są 450x600 i 600x600. Szafki teletechniczne marki ALANTEC dostępne są również o głębokości 500mm z drzwiami szklanymi oraz metalowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest zamiana szafek z wiszących na stojące za pomoca nóżek i kółek. Taką możliwość dają produkty TOTEN.

Szafki rack 6U i 7U - ochrona sprzętu IT

Stopień szczelności IP20 zezwala na montaż szafek wewnątrz pomieszczeń. W przypadku potrzeby instalacji zewnątrznych lub o większej klasie szczelności możemy zaproponować szafki o indeksie IP54 i IP55. Drzwi przednie wykonane sa z wysokiej jakości szkła hartowanego, które wyposażone są w jednopunktowy zamek. Osłony boczne metalowe łatwe są w demontażu gdyż posiadają zatrzaski oraz jak w przypadku drzwi zamek. W zależności od producenta szafki wyposażone sa w 1 lub 2 pary belek rack, które można przesuwać w kierunku przód-tył. Szafki teletechniczne 6U TOTEN są obudowami złożonymi gotowymi do instalacji naściennej. W tej kategorii posiadamy modele w kolorze czarnym RAL 9004 i szarym RAL 7035. Do wszystkich wariantów posiadamy w sklepie potrzebne akcesoria półki, wentyaltory czy małe zasilacze UPS które można montować już w szafkach o gł. 450mm. 

Dostępne warianty szaf teletechnicznych 6U i 7U