• Szafa rack 47U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 47U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafa rack 19" 47U

Chcąc maksymalnie wykorzystać obudowy teletechniczne należy sięgnąć po największą z nich szafę rack 47U. Jej wysokość to 2280 mm. Za dostępne modele w tej grupie produktów odpowaida firma TOTEN, czyli uznany na rynku polskim i europejskim producent szaf rackowych. Szafa rack 47U o szerokości 800mm posiada pionowe organizatory ułatwiające rozplanować kable czy patchcordy. Dodatkowym ułatwieniem dla wprowadzenia kabli do szafy sa umiejscowione w suficie i podłodze przepusty kablowe. Kolejnym udogodnieniem są zdejmowane boczne panele, które zamykane sa na zatrzaski oraz posiadają jednopunktowy zamek. Dla tego typu szafy teletechnicznej 47U warto zastosować dodatkowe zabezpieczenie w postaci cokołu, który stabilizuje szafę oraz usztywnia całą konstrukcję. Dodatkowymi akcesoriami, w które można wyposażyć ten model są organizery kabli, półki stałe montowane w 4 punktach.

Podstawowe cechy szafy rack 47U

Szafa teleinformatyczna 47U została wykonana z blachy stalowej walcowanej na zimno SPCC o grubości 1,2mm, profile mają grubość 2,0mm natomiast rama 1,5mm. Dzięki zastosowaniu tego typu materiałów szafa charakteryzuje się obciążeniem statycznym 800kg natomiast po zastosowaniu dodatkowych belek wartość ta wzrasta do 1000kg. 2 pary belek rack są regulowane i umożliwiają dopasowanie do montowanych do nich urządzeń. Są one ocynkowane i oznaczone numeracją co 1 U. Przy zastosowaniu urządzeń aktywnych ważną rzeczą jest uziemienie całej szafy. Ułatwią nam to linki uziemiające w które jest wyposażona szafa teleinformatyczna 47U. Model ten wysyłany jest do klienta w formie złożonej gotowej do użycia. Drzwi przednie z hartowanego szkła jak i tylne metalowe pełne można zamieniać na lewo lub prawostronne. Szafa rack 47U dostępna jest w dwóch wariantach kolorysztycznych szarym RAL 7035 i czarnym RAL 9004.

Dostępne warianty szaf 47U

  • szafa serwerowa 47U 800x1000 drzwi perforowane 

  • szafa rackowa 47U 800x1000 drzwi szklane przód /metalowe tył