• Szafa rack 42U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 42U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry
Szafa 19" stojąca 42U 600x1000 szara ipTIME
Produkt niedostępny

Szafa rack 19" 42U zastosowanie

Serwerownie i inne miejsca, w których znajdują się różnego rodzaju sprzęty elektroniczne, nie muszą przypominać stereotypowych pomieszczeń tego typu, okablowanych od podłogi, aż po sufit. W przechowywaniu i zabezpieczaniu jednocześnie cennych artykułów elektronicznych sprawdzają się bardzo dobrze m.in. szafy rack 42U ( ang. Network Cabinet), możliwe do nabycia w naszym sklepie UNOTEL. Dzięki nim znacznie łatwiej zapanować nad serwerami, urządzeniami sieciowymi czy generatorami zasilania UPS, organizując przestrzeń w danym pomieszczeniu w optymalny sposób.

Szafy teleinformatyczne 42U producenci

Proponowane szafy teleinformatyczne 42U są jednymi z największych spośród wszystkich tego rodzaju artykułów, składających się na asortyment firmy UNOTEL. Warto przy tym jednak zauważyć, że nie są one jednakowe. Swoim Klientom mamy bowiem do zaoferowania modele niejednolite przede wszystkim pod względem szerokości zewnętrznej (600-800 mm) oraz głębokości zewnętrznej (600-1200 mm). To sprawia, że łatwiej znajdziesz taką szafę stojącą Rack 42U (lub więcej), jakiej potrzebujesz. Za ich wykonanie odpowiadają znane marki: Q-Lantec, TOTEN, MIRSAN, ipTIME oraz WireArte. Wyroby każdej z nich są cenione przez swoich użytkowników m.in. za: wysoką jakość tworzyw wykorzystanych w procesie produkcji (stal), zadowalającą nośność (do ponad 1000 kg) czy zabezpieczenia utrudniające dostanie się do wnętrza szaf teleinformatycznych Rack 42U osób do tego niepowołanych (zamykane na klucz drzwi i osłony boczne).

Szafa rack 42U - modele na zamówienie

Przeglądając naszą ofertę, warto pamiętać o tym, że widniejące w niej szafy stojące Rack 42U nie są jedynymi, których zakup możemy Ci zaproponować. Jeżeli należysz do osób poszukujących jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie modeli tego typu konstrukcji, skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby, a my postaramy się je spełnić. Na życzenie Klientów dostarczamy np. szafy teleinformatyczne Rack 42U z klimatyzatorem, dźwiękoszczelne, a nawet powstałe z myślą o ochronie sprzętu na wypadek wystąpienia trzęsienia ziemi. Jak zatem widzisz, jesteśmy zdolni zrobić naprawdę wiele, by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Chcemy ułatwić Ci znalezienie szafy stojącej Rack 42U, korzystanie z której pozwoli Ci skuteczniej pełnić funkcję osoby odpowiedzialnej za sprawowanie opieki nad poszczególnymi urządzeniami bez względu na okoliczności.

Warianty szafy rackowej 42U

  • 600x600

  • 600x800

  • 600x1000

  • 800x800

  • 800x1000

  • 800x1200