• Szafa rack 42U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 42U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafa rack 19" 42U zastosowanie

Serwerownie i inne miejsca, w których znajdują się różnego rodzaju sprzęty elektroniczne, nie muszą przypominać stereotypowych pomieszczeń tego typu, okablowanych od podłogi, aż po sufit. W przechowywaniu i zabezpieczaniu jednocześnie cennych artykułów elektronicznych sprawdzają się bardzo dobrze m.in. szafy rack 42U ( ang. Network Cabinet), możliwe do nabycia w naszym sklepie UNOTEL. Dzięki nim znacznie łatwiej zapanować nad serwerami, urządzeniami sieciowymi, organizując przestrzeń w danym pomieszczeniu w optymalny sposób. Przykładowo szafa rack 42U 600x800 jest uniwersalnym rozmiarem w którym możemy bez problemu zamontować zasilacze awaryjne UPS o mocy od 1 do 3kVA.

Szafy teleinformatyczne 42U producenci

Proponowane szafy teleinformatyczne 42U są jednymi z największych spośród wszystkich tego rodzaju artykułów, składających się na asortyment firmy UNOTEL. Warto przy tym jednak zauważyć, że nie są one jednakowe. Swoim Klientom mamy bowiem do zaoferowania modele niejednolite przede wszystkim pod względem szerokości zewnętrznej 600-800 mm oraz głębokości zewnętrznej 600-1200 mm. To sprawia, że łatwiej znajdziesz taką 19" szafę rack 42U jakiej potrzebujesz. Za ich wykonanie odpowiadają znane marki: Q-Lantec, TOTEN, MIRSAN, GT Networks oraz WireArte. Wyroby każdej z nich są cenione przez swoich użytkowników m.in. za: wysoką jakość tworzyw wykorzystanych w procesie produkcji (stal), zadowalającą nośność (do ponad 1000 kg) czy zabezpieczenia utrudniające dostanie się do wnętrza szaf teleinformatycznych Rack 42U osób do tego niepowołanych (zamykane na klucz drzwi i osłony boczne). Do miejsc trudnodostepnych zalecana jest 19" szafa 42U 600x600 Q-LANTEC gdyż dostarczana jest w kartonach do samodzielnego montażu. W przypadku dużego upakowania szafy ciężkimi komponentami sieciowymi proponujemy wybór szafy rack 42U 800x1000 WireArte o nośności 1100kg.

Szafa rack 42U - modele na zamówienie

Przeglądając naszą ofertę, warto pamiętać o tym, że widniejące w niej 19" szafy rackowe 42U nie są jedynymi, których zakup możemy Ci zaproponować. Jeżeli należysz do osób poszukujących jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie modeli tego typu konstrukcji, skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby, a my postaramy się je spełnić. Na życzenie Klientów dostarczamy np. szafy teleinformatyczne Rack 42U z klimatyzatorem, dźwiękoszczelne, a nawet powstałe z myślą o ochronie sprzętu na wypadek wystąpienia trzęsienia ziemi. Jak zatem widzisz, jesteśmy zdolni zrobić naprawdę wiele, by wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Chcemy ułatwić Ci znalezienie szafy stojącej Rack 42U, korzystanie z której pozwoli Ci skuteczniej pełnić funkcję osoby odpowiedzialnej za sprawowanie opieki nad poszczególnymi urządzeniami bez względu na okoliczności.

Dostępne warianty szafy rackowej 42U

  • 600x600

  • 600x800

  • 600x1000

  • 800x800

  • 800x1000

  • 800x1200