• Szafa rack 37U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 37U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

19" szafa rack 37U

Do większych sieci teletechnicznych oferujemy Państwu szafę rack 37U. Obudowa ta ma 1833mm wysokości. Nowoczesny design i solidne wykonanie to cechy charaktereystyczne marki TOTEN, która dostarcza nam modele o tej wysokości. Szafy teleinformatyczne 37U wyposażone są w kółka dla łatwego przesuwania szafy oraz w stopki poziomujące. 1 punktowy zamek w drzwiach przednich i tylnych oraz osłonach bocznych to podstawowe zabezpieczenie urzadzeń zamontowanych wewnątrz. Za łatwość wprowadzenia kabli odpowiedzialne są przepusty kablowe umieszczone w suficie i podłodze. 19 calowa szafa rack 37U ma możliwość montażu drzwi prawo lub lewostronnych. Do miejsc gdzie wniesienie złożonej szafy jest utrudnione polecamy modele marki GT Networks. Dostarczane są do klienta w kartonach do samodzielnego montażu.

Podstawowe cechy szafy rack 37U

19" szafa teleinformatyczna 37U została wykonana z blachy stalowej walcowanej na zimno SPCC o grubości 1,2mm, profile mają grubość 2,0mm natomiast rama 1,5mm. Wykonana z tego typu materiałów szafa charakteryzuje się obciążeniem statycznym 800kg natomiast po zastosowaniu dodatkowych belek wartość ta wzrasta do 1000kg. Montaż urządzeń w szafie rack 37U na pewno ułatwią ruchome belki rack o rozstawie 19". Szafy mozna doposażyć w niezbędne akcesoria, które są dostępne w naszym sklepie np. organizery kabli, wentylatory, półki czy zasilacze UPS. W tej kategorii produktów dostepne są tylko szafyrackowe 37U w kolorze szarym RAL 7035 malowane lakierem proszkowym. Stopień szczelności o klasie IP20 zezwala na użycie szaf jedynie wewnątrz pomieszczeń. Przednie drzwi wykonane są z wysokiej jakości hartowanego szkła z metalowaą ramą, tylne są metalowe pełne.

Dostępne warianty szaf teleinformatycznych 37U

  • 37U 600x600

  • 37U 600x800