• Szafa rack 36U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 36U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

19" szafa rack 36U

Masz kłopot z wniesieniem całej szafy do serwerowni, a może miejsce docelowe oferuje jedynie 180 cm wysokości? Nie przejmuj się do takich miejsc świetnie sprawdzi się szafa rack 36U. Jej zaletą jest to, że dostarczana jest w kartonach typu Flat Pack do samodzielnego montażu wraz z potrzebnym osprzetem montażowym, kablami uziemiającymi no i oczywiście z instrukcją obsługi. Taki typ dostawy pozwala 1 osobie zająć się przeniesiem w wyznaczone miejsce oraz samodzielnym złożeniem szafy. Szafa teleinformatyczna 36U to dość pakowna obudowa znajdująca swoje zastosowanie przy większych sieciach teletechnicznych. Stopień szczelności IP20 zezwala na jej użycie jesynie wewnątrz pomieszczeń. 

Charakterystyka szaf rack 36U

19" szafy stojące rack 36U to produkty o lekkiej konstrukcji wykonane z blachy o grubości 1,2mm oraz profilach montażowych o grubości 2mm. Tego typu wykonanie pozwala uzyskać nośność na kółkach do 300kg natomiast na stopkach i cokole do 600kg. Szafa teleinformatyczna 36U posiada przeszklone przednie drzwi ( szkło hartowane) oraz tylne drzwi stalowe zamykane na klucz. Dwie pary ocynkowanych belek rack o rozstawie 19" można łatwo regulować w kierunku przód-tył. Osłony boczne stalowe można łatwo demontować gdyż wyposażone są w zatrzaski oraz jednopunktowy zamek. Szafy rackowe 36U Q-LANTEC dostępne sa jedynie w czarnym kolorze RAL 9004. Łatwość wprowadzenia kabli to zasługa przepustów kablowych, które umieszczone są na górze i dole szafy. Choć szafa teleinformatyczna 36U jest bez wyposażenia dodatkowego na stronach naszego sklepu można dokupić wszystkie akcesoria. Mamy w ofercie produkty dedykowane do tych modeli np. cokół, wentylator, listwy zasilające, organizery kabli czy zasilacze UPS

Dostępne warianty szaf teleinformatycznych 36U

  • 36U 600x600

  • 36U 600x800