• Szafa rack 32U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 32U lub jest on aktualnie niedostepny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

19" szafa rack 32U, 33U

Firma UNOTEL kładzie duży nacisk na szeroki wybór szaf rackowych. Oprócz standardowych ogólnie dostępnych modeli, posiadamy również nietypowe szafy teleinformatyczne. Jedną z nich jest egzemplarz 33U. Za produkt ten odpowiedzialna jest marka WireArte, która wytwarza swoje szafy na terenie Unii Europejskiej. Wysoka jakość wykonania nowoczesny design szaf rack 33U powoduje, że wielu klientów wraca do produktów tej marki. Szafy rackowe 33U w standardowym wyposażeniu posiadają 2 pary belek rack, które można dowolnie przesuwać przód-tył, są one ocynkowane więc i odporne na korozję. Grubość tych profili to 2,2 mm więc i nośność szafy osiąga wartość 800kg. Szafa teleinformatyczna 33U jest dość dobrze zabezpieczona przed ingerencją osób niepowołanych - każde drzwi oraz osłony boczne wyposażone są w jednopunktowy zamek. Typowym już rozmiarem jest 19" szafa rack 32U. W naszym sklepie ta wysokość jest prezentowana przez produkty marek Q-LANTEC, ipTIME, TOTEN, MIRSAN. Dość ciekawym rozwiązaniem dla tej wysokości jest model 32U 600x1000, który ze względu na swoją głębokość może służyć jako jednostka do przechowywania w niej serwerów.

Charakterystyka szaf teleinformatycznych 32U i 33U

Wszystkie teleinformatyczne szafy 32U i 33U wyposażone są w przednie drzwi szklane wykonane z hartowanego szkła. Można je dowolnie przekładać zmieniając kierunek otwierania prawo-lewo. W przypadku szafy 33U kąt otwarcia to aż 235 stopni. Klasa szczelności IP20 zezwala na użycie wewnątrz pomieszczeń. Na standardowe wyposażenie wchodzą w przypadku szaf teleinformatycznych WireArte oraz Q-LANTEC stopki natomiast ipTIME i TOTEN mają kółka i stopki. Do wprowadzeni kabli posłużą znajdujące się na dole i górze przepusty kablowe. W przypadku 19" szaf 32U Q-LANTEC są one dostarczane do klienta w kartonach do samodzielnego montażu. Pozostali producenci oferują obudowy złożone gotowe do użycia. Do wyboru klienci mają dwa kolory szary RAL 7035 oraz czarny RAL 9004 a malowanie odbywa się proszkowo.

Dostępne modele szaf rack 32U i 33U

  • 600x600

  • 600x800

  • 600x1000