• Szafa rack 22U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 22U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafy stojące rack 19" 22U

Oferujemy solidne szafy stojące rack 22U wykonane w standardzie 19", przeznaczone do małych i średnich instalacji teletechnicznych. Stopień szczelności IP20 klasyfikuje je do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Szafy rackowe 22U posiadają drzwi przednie szklane z hartowanego szkła, tylne metalowe pełne, 2 pary belek rack o rozstawie 19 cali. Na wyposażeniu znajdują się również kółka i stopki poziomujące. Dla lepszej stabilności szafę można posadowić na cokole. W tej kategorii posiadamy produkty w następujących kolorach szarym RAL 7035 oraz czarnym RAL 9004. Każda szafa dostarczana jest do klienta w wersji złożonej - MIRSAN, TOTEN, oraz do samodzielnego złożenia - GT Networks. 19" szafy rack 22U z drzwiami szklanymi znajdą swoje zastosowanie przede wszystkim przy montażu pasywnych komponentów okablowanie strukturalnego. Istnieje możliwość zamiany drzwi na perforowane ( w zależności od dostępności na magazynie). 

Wyposażenie szaf teleinformatycznych 22U

Oferowane przez nas modele szaf teleinformatycznych są bez wyposażenia dodatkowego. Jednakże do każdego typu szafy możemy zaoferować niezbędne akcesoria. Wśród nich są półki rack 19" montowane w 2 i 4 punktach, organizery kabli, cokoły, wentylatory czy zasilacze UPS.

Dostępne warianty szaf 22U: