• Szafa rack 18U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 18U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafy stojące rack 18U 19"

Jesteś osobą odpowiedzialną za sprawowanie opieki nad sprzętem elektronicznym w danym pomieszczeniu i chcesz zapewnić mu najlepszą ochronę, a zarazem optymalne warunki do działania? W takim razie polecamy Ci sięgnąć po szafy stojące rack 18U z oferty naszego sklepu – UNOTEL. Dzięki nim nie tylko odpowiednio zabezpieczysz serwery, generatory zasilania UPS i wiele innych urządzeń przed uszkodzeniami, ale też łatwiej i efektywniej zorganizujesz przestrzeń w pomieszczeniu, w którym się znajdują.

Proponowane modele szaf rack 18U

Szafy stojące rack 18U, których zakup proponujemy, charakteryzują się dużą ilością dostępnej przestrzeni do przechowywania, a także kilkusetkilogramową nośnością. Oferujemy modele o głębokości od 600 do 1000mm. Bez problemu zdołasz więc zmieścić w nich nawet szczególnie obszerne i ciężkie urządzenia. Nie jest to jednak jedyny atut modeli przez nas oferowanych. Warto bowiem zwrócić uwagę, iż każdy z nich gwarantuje wyjątkową trwałość, wynikającą z właściwości materiałów (m.in. stali i szkła hartowanego) wykorzystanych do ich wykonania przez marki MIRSAN, ipTIME oraz TOTEN. Szafy teleinformatyczne 18U od tych producentów są dodatkowo zamykane na klucz, co powoduje, że osoby niepowołane nie mają do nich dostępu, a co za tym idzie – przechowywany w ich wnętrzu sprzęt jest mniej narażony na kradzież. Poza tym zostały już przez nas złożone, więc nasi Klienci nie muszą samodzielnie przeprowadzać tej czynności.

Szafy teleinformatyczne 18U - warianty wyposażenia

Składające się na asortyment sklepu UNOTEL szafy stojące rack 18U mogą zostać – w razie potrzeby – wyposażone w dodatkowe akcesoria. Mamy tu na myśli m.in. wentylatory, które często okazują się bardzo przydatne w sytuacji, gdy dany sprzęt jest narażony na przegrzanie ze względu na zbyt wysoką temperaturę powietrza w miejscu, w którym funkcjonuje. Zachęcając do skorzystania z naszych usług, należy wspomnieć także o tym, że nasze szafy rack 18U są dostępne w kolorze czarnym oraz szarym, a wszystkie wyróżnia nowoczesny wygląd, mający dla wielu osób istotne znaczenie. Ich niejednolitość pod względem głębokości sprawia natomiast, że każdy Klient staje przed szansą pozyskania dokładnie takiej szafy, która w jego przypadku okaże się najbardziej odpowiednia.