• Szafa rack 18U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 18U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafy stojące rack 19" 18U 

Jesteś osobą odpowiedzialną za sprawowanie opieki nad sprzętem elektronicznym w danym pomieszczeniu i chcesz zapewnić mu najlepszą ochronę, a zarazem optymalne warunki do działania? W takim razie polecamy Ci sięgnąć po szafy stojące rack 18U z oferty naszego sklepu – UNOTEL. Dzięki nim nie tylko odpowiednio zabezpieczysz serwery, generatory zasilania UPS i wiele innych urządzeń przed uszkodzeniami, ale też łatwiej i efektywniej zorganizujesz przestrzeń w pomieszczeniu, w którym się znajdują.

Szafy rackowe 18U do małych przedsiębiorstw SOHO

Szafy stojące rack 18U, których zakup proponujemy, charakteryzują się dużą ilością dostępnej przestrzeni do przechowywania, a także kilkusetkilogramową nośnością. Oferujemy modele o głębokości od 600 do 1000mm. Dla rozwiązań SOHO na pewno ciekawym rozwiązaniem będzie model szafy 18U 600x1000, w której można zamontować serwer czy większy zasilacz UPS. W przypadku braku miejsc warto zakupić wykonaną z dbałością o detalę szafę teleinformatyczną 18U 600x600 MIRSAN, którą można postawić w biurze na widoku dla potencjalnych klientów biura. Bez problemu zdołasz więc zmieścić w nich nawet szczególnie obszerne i ciężkie urządzenia. Nie jest to jednak jedyny atut modeli przez nas oferowanych. Warto bowiem zwrócić uwagę, iż każdy z nich gwarantuje wyjątkową trwałość, wynikającą z właściwości materiałów (m.in. stali i szkła hartowanego) wykorzystanych do ich wykonania przez marki MIRSAN, GT Networks oraz TOTEN. Szafy rackowe 18U od tych producentów są dodatkowo zamykane na klucz, co powoduje, że osoby niepowołane nie mają do nich dostępu, a co za tym idzie – przechowywany w ich wnętrzu sprzęt jest mniej narażony na kradzież. Poza tym zostały już przez nas złożone, więc nasi Klienci nie muszą samodzielnie przeprowadzać tej czynności.

Szafy teleinformatyczne 18U - warianty wyposażenia

Składające się na asortyment sklepu UNOTEL szafy teleinformatyczne 18U mogą zostać – w razie potrzeby – wyposażone w dodatkowe akcesoria. Mamy tu na myśli m.in. wentylatory, które często okazują się bardzo przydatne w sytuacji, gdy dany sprzęt jest narażony na przegrzanie ze względu na zbyt wysoką temperaturę powietrza w miejscu, w którym funkcjonuje. Zachęcając do skorzystania z naszych usług, należy wspomnieć także o tym, że nasze szafy teleinformatyczne 18U są dostępne w kolorze czarnym oraz szarym, a wszystkie wyróżnia nowoczesny wygląd, mający dla wielu osób istotne znaczenie. Ich niejednolitość pod względem głębokości sprawia natomiast, że każdy Klient staje przed szansą kupienia dokładnie takiej szafy, która w jego przypadku okaże się najbardziej odpowiednia.