• Szafa rack 15U

Drogi kliencie.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego modelu szafy rack 15U lub jest on aktualnie niedostępny skontaktuj się z nami. Znajdziemy poszukiwany model u naszych pozostałych partnerów handlowych. 

  • Parametry

Szafy stojące rack 19" 15U

Trudno wyobrazić sobie obecnie jakąkolwiek serwerownię czy innego rodzaju miejsce z dużą ilością cennego sprzętu informatycznego bez szaf rack ( ang. Network Cabinet ). Najmniejsze z nich - szafy rack 15U - są natomiast jednymi z częściej wykorzystywanych w celu składowania w nich nie tylko serwerów, ale też innego rodzaju urządzeń. Gwarantują one odpowiednią ilość przestrzeni oraz bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie, dlatego kolejni Klienci UNOTEL decydują się sięgnąć po nie, chcąc cieszyć się zawsze stabilnością działania swojego sprzętu. Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy więc również Ciebie, gwarantując szeroki wybór szaf stojących rack 15U.

Charakterystyka szaf rack 15U

W naszym sklepie możesz kupić 19"szafy stojące rack 15U marki TOTEN. Wszystkie proponowane modele łączy nie tylko wysokość wewnętrzna, ale też najwyższa jakość wykonania. Uzyskanie jej było możliwe m.in. poprzez zastosowanie w procesie produkcji materiałów typu blacha walcowana na zimno SPCC, stal czy hartowane szkło, gwarantujących odpowiednią ochronę przechowywanym w proponowanych przez nas szafach sprzętom. Warto również zauważyć, że nasze szafy rack 15U pozwalają swoim użytkownikom w łatwy sposób transportować je ze względu na kółka i stopki, w które zostały wyposażone. W porównaniu do szaf wiszących rack gwarantują one o wiele większy poziom maksymalnego obciążenia. Z tego powodu sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ilość sprzętu do przechowania jest wyjątkowo duża.

Dostępne warianty szaf teleinformatycznych 15U

Szafy teleinformatyczne 15U z oferty sklepu UNOTEL są dostępne w dwóch kolorach – szarym oraz czarnym. W tej kategorii posiadamy modele o wymiarach 600x600mm, 600x800mm. Dla rozwiązań typu SOHO polecamy szafę 15U 600x1000 w której bez problemu można umieścić serwer dla potrzeb małej firmy. Do każdej z nich mogą zostać zamontowane moduły wentylacyjne, by jeszcze bardziej zoptymalizować warunki do przechowywania w ich wnętrzu poszczególnych sprzętów. Każdy z posiadanych przez nas modeli spełnia wymogi normy EIA-310-D, dzięki czemu nie stanowi problemu utworzenie z nich całych systemów stosowanych w branży IT, ale również m.in. w urzędach, szkołach czy nawet domach Klientów. Oferowane szafy teleinformatyczne 15U zostały już przez nas złożone, co sprawia, że nabywający je Klienci mogą od razu skupić się na zamontowaniu ich w odpowiednim miejscu. W razie potrzeby będą zaś w stanie łatwo przetransportować je do innego pomieszczenia. Jednocześnie polecamy dystrybuowane przez nas akcesoria do szaf rackowych w postaci wentylatorów, półek, czy termostatów.