• Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 2.0m

Symbol: FOC-SCSC-9SMD-2

Patchcord SM SC-SC duplex 9/125 2m ALANTEC

19.29
19.29
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Patchcord SM SC-SC duplex 9/125 2m ALANTEC

Patchcord jednomodowy (SM Single Mode) SC-SC duplex 9/125 to 2m odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

Specyfikacja patchordu FO SM

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność

  • Kable niskopalne LSOH

  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości

  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne

  • Sieci LAN, WAN

  • Instalacje CCTV

  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657D

  • patch cord jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie