• Patch cord SM LC-SC duplex 9/125 5.0m

Symbol: FOC-LCSC-9SMD-5

Patchcord światłowodowy SM LC-SC duplex 9/125 długość 5m ALANTEC

21.66
21.66
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Patchcord SM LC-SC duplex 9/125 5m ALANTEC

5 metrowy patchcord światłowodowy jednomodowy (SM Single Mode) duplex 9/125 µm to odcinek kabla z dwóch stron zakończony złączami LC-SC. Patch cord OS2 służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii Fiber Optic.

Specyfikacja patchordu FO SM

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność

  • Kable niskopalne LSOH

  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości

  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne

  • Sieci LAN, WAN

  • Instalacje CCTV

  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.652D

  • patch cord jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie