• Patch cord SM LC-SC duplex 9/125 3.0m

Symbol: FOC-LCSC-9SMD-3

Patchcord SM LC-SC duplex 9/125 3m

19.26
19.26
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Patchcord SM

Patchcord jednomodowy (SM Single Mode) LC-SC duplex 9/125 ALANTEC  to 3m odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność

  • Kable niskopalne LSOH

  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości

  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne

  • Sieci LAN, WAN

  • Instalacje CCTV

  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657D

  • patch cord jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie