• Patch cord SM LC-LC duplex 9/125 1.0m.

Symbol: FOC-LCLC-9SMD-1

Patchcord SM LC-LC duplex 9/125 1m

Brak towaru
19.07
19.07
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Patchcord SM

Patchcord jednomodowy (SM Single Mode) LC-LC duplex 9/125 ALANTEC  to 1m odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność

  • Kable niskopalne LSOH

  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości

  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne

  • Sieci LAN, WAN

  • Instalacje CCTV

  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657D

  • patch cord jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty

 
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie