• Patch cord MM OM4 SC-SC duplex 50/125 1.0m

Symbol: FOC-SCSC-5MMD-1-4

Patchcord MM OM4 SC-SC duplex 50/125 1m

19.04
19.04
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Patchcord MM OM4 SC-SC duplex 50/125 1m ALANTEC

Patchcord wielomodowy (MM Multi Mode) OM4 SC-SC duplex 9/125 to 1m to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

Specyfikacja patchordu FO MM OM4

 CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność

  • Kable niskopalne LSOH

  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości

  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne

  • Sieci LAN, WAN

  • Instalacje CCTV

  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1

  • patch cord wielomodowy OM4 (50/125 µm), kolor powłoki: fioletowy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie