• Patch cord MM OM3 LC-SC duplex 50/125 5.0m

Symbol: FOC-LCSC-5MMD-5-3

Patchcord MM OM3 LC-SC duplex 50/125 5m ALANTEC

26.65
26.65
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Patchcord MM OM3 LC-SC duplex 50/125 5m ALANTEC

Patchcord wielomodowy (MM Multi Mode) OM3 LC-SC duplex 9/125 to 5m to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

Specyfikacja patchordu FO MM OM3

 CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność

  • Kable niskopalne LSOH

  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości

  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne

  • Sieci LAN, WAN

  • Instalacje CCTV

  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1

  • patch cord wielomodowy OM3 (50/125 µm), kolor powłoki: turkusowy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie