• Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH biały

Symbol: FOK-W2J-SM-A-B

Kabel FO OS2 FTTH płaski SM 2J LSOH biały ALANTEC

0.59
0.59
mb Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Kabel FO OS2 FTTH płaski SM 2J LSOH biały ALANTEC 

Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J LSOH biały, ALANTEC, należy do rodziny kabli uniwersalnych (zewnętrzno-wewnętrznych) do zastosowań w systemach FTTx. Lekka konstrukcja o małej średnicy, duża giętkość i odporność na przeciąganie, suchy ośrodek, płaszcz LSOH odporny na UV, wzmocnienie dwoma prętami FRP.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja zapewnia bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657.A1 dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Dwa pręty FRP usztywniające sprawiają, iż zginanie kabla możliwe jest w jednej płaszczyźnie.

Zastosowanie kabla FO FTTH 

- kabel abonencki

- sieci FTTx oraz łącza abonenckie

- połączenia wewnątrzbudynkowe

- kable mieszkaniowe

- kabel spełnia wymagania rozporządzenia mistra dotyczące instalacji w budynkach wielorodzinnych

 (!) W przypadku zakupu kabla w niestandardowych odcinkach, tj. nie będących wielokrotnością 1km doliczona zostanie opłata za usługę cięcia w wysokości 20zł netto.

Specyfikacja techniczna kabla światłowodowego abonenckiego

Powłoka: LSOH odporna na UV

Klasyfikacja ogniowa (Euroklasa): Eca

Pręt wzmacniający: FRP ( Fibre Reinforced Plastic )

Siła naciągu: 80 N

Zakres temperatury instalacyjna: od -20 + 60 °C

Pracy: od -30 + 70 °C

Liczba włókien:  2

Średnica kabla (mm):  3 x 2

Masa kabla (kg / km):  9

Tłumienie włókna (dB/km) 1310 nm: < 0.36

Tłumienie włókna (dB/km) 1550 nm: < 0.22

Rodzaj włókna:  G.657.A1

Powłoka włókna: 250 μm

Odporność na rozciąganie statyczne: 40

Odporność na rozciąganie dynamiczne: 80

Min. promień zgięcia (mm) statyczne: 30

Min. promień zgięcia (mm) dynamiczne: 60

Kolor: biały

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie