• Kabel światłowodowy OM3 U-DQ(ZN)BH uniwersalny MM 8G 50/125 LSOH

Symbol: FOK-U8G-MM-3

Kabel uniwersalny OM3 MM 8G 50/125 LSOH

3.91
3.91
mb Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 24.6
Przesyłka kurierska 24.6
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Kabel uniwersalny wielomodowy

Kabel uniwersalny OM3 MM 8G 50/125 ALANTEC należy do gamy przewodów FO (zewnętrzno-wewnętrznych) z niemetaliczną ochroną przed gryzoniami i płaszczem LSOH. Konstrukcja oparta o centralną tubę wypełnioną żelem. Kable uniwersalne mogą być układane w kanalizacjach, peszlach, rurach kablowych lub bezpośrednio w ziemi, w miejscach gdzie nie są narażone na bezpośrednie uszkodzenia mechaniczne. Włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią żelem hydrofobowym oraz wzmocnione antygryzoniowo włóknami aramidowymi.

Kable wielomodowe (MM - Multi Mode) 50/125 μm znajdują zastosowanie w transmisjach na krótszych odcinkach: lokalne sieci telekomunikacyjne, komputerowe, szkieletowe, CATV, FTTx. Kolor powłoki: niebieski.

(!) W przypadku zakupu kabla poniżej 200m doliczona zostanie opłata za usługę cięcia w wysokości 20zł netto.

Specyfikacja techniczna

DANE TECHNICZNE

Średnica zewnętrzna: 6,5 mm* (tolerancja średnicy zewnętrznej kabla +/- 5%)

Waga: 4 ÷ 24 włókna: 45 kg

Maks. siła ciągnienia (statyczna): 1000 N

Rodzaj włókna wg ITU-T: G.651.1

Rodzaj włókna wg IEC 60793-2: OM3 - G.651.A1a.2

Maks. siła ciągnienia (dynamiczna): 2000 N

Min. promień zgięcia podczas instalacji: R = 60 mm

Odporność na wodę: Odporny na wzdłużną penetrację wody

Euroklasa: Eca

BUDOWA

Elementy wytrzymałościowe: otulina z włókien aramidowych

Powłoka zewnętrzna: LSOH - bezhalogenowa, odporna na UV, grubość 1mm, kolor niebieski, nadruk informacyjny czarny, licznik długości co 1m

Opis włókien na kablu: 8G lub 8C

TEMPERATURA

Składowania: od -40°C do +70°C

Instalacji: od -30°C do +60°C

Pracy: od -40°C do +70°C

CHARAKTERYSTYKA

OptiGrade IEC 11801/EN 50173: OM3

IEC 60793-2: G.651.1

WSPÓŁCZYNNIK ATTENUACJI

DB/km at 850 nm: max 2.5

DB/km at 1300 nm: max 0.7

PRZEPUSTOWOŚĆ

MHz x km at 850 nm: min 1,500

MHz x km at 1300 nm: min 500

PRZEPUSTOWOŚĆ LASERA

MHz x km at 850 nm: min 2,000

DŁUGOŚĆ SEGMENTU DLA GIGABIT ETHERNET

At 850 nm (1000 BASE SX): 900 m

At 1300 nm (1000 BASE LX): 550 m

DŁUGOŚĆ SEGMENTU DLA 10 GIGABIT ETHERNET

At 850 nm (10G BASE-SR/SW): 300 m

At 1300 nm (10G BASE-LX4): 300 m

WSPÓŁCZYNNIK ZAŁAMANIA ŚWIATŁA (NOMINALNY)

At 850 nm: 1,483

At 1300 nm: 1,478

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie