• Kabel kat.6A F/UTP 4x2x24AWG LSZH/FRNC B2ca rolka 500m - CORNING

Symbol: UU009175728

Kabel CORNING F/UTP kat.6A B2ca 500m to profesjonalna skrętka foliowana (F/UTP) do budowy sieci 10 Gigabit Ethernet (10Gb/s). Zaprojektowany z myślą o najwyższym bezpieczeństwie – klasa palności CPR B2ca (wymaganą w obiektach publicznych) i powłokę LSOH (bezhalogenową). 100% miedzi (24 AWG) i stabilną pracę w paśmie 500 MHz.

1875.75
1875.75
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 36.9
Wysyłka rolki kabla 36.9
Dostępność Mało
Waga 30 kg

Zamówienie telefoniczne: 794100850

Zostaw telefon

Opis produktu

Kabel teleinformatyczny F/UTP kategorii 6A marki CORNING przeznaczony do wewnętrznych instalacji sieciowych LAN i Ethernet wymagających transmisji 10 Gb/s. Przewód na rolce 500 m z bezhalogenową powłoką LSZH/FRNC i klasyfikacją ogniową CPR B2ca spełnia wymagania okablowania strukturalnego klasy EA oraz systemów zasilania PoE, PoE+ i PoE++ zgodnych z IEEE 802.3.

Skrętka wykonana z czterech par miedzianych żył jednodrutowych 24 AWG (100 % Cu), izolowanych polietylenem i objętych wspólnym ekranem F/UTP (folia aluminiowa) z żyłą uziemiającą. Konstrukcja zapewnia wysoką odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, niskie tłumienie i stabilną transmisję danych w paśmie 500 MHz, odpowiednią dla profesjonalnych instalacji LAN, CCTV IP i infrastruktury sieciowej o wysokiej gęstości.

Specyfikacja techniczna

  • Typ: F/UTP, ekranowany
  • Kategoria: 6A
  • Klasa: EA / 500 MHz / do 10 Gb/s
  • Przekrój: 4x2x24 AWG
  • Żyły: miedziane jednodrutowe (100 % Cu)
  • Izolacja: polietylen
  • Ekran: folia aluminiowa + żyła uziemiająca
  • Powłoka: LSZH / FRNC
  • CPR: B2ca
  • PoE: IEEE 802.3af / at / bt
  • Długość: 500 m

Zastosowanie

  • okablowanie strukturalne klasy EA
  • sieci LAN i Ethernet 10 Gb/s
  • instalacje biurowe, komercyjne i przemysłowe
  • systemy monitoringu IP
  • urządzenia sieciowe zasilane PoE
  • drogi ewakuacyjne

Dlaczego 100 % miedź (CU)?

CORNING stosuje w swoich przewodach jedynie miedziane żyły, które zapewniają doskonałą przewodność elektryczną, niskie tłumienie sygnału i stabilną pracę sieci nawet na dłuższych odcinkach. Kabel teleinformatyczny z żyłami 100 % Cu cechuje się większą trwałością i niezawodnością niż przewody typu CCA, co ma szczególne znaczenie w instalacjach PoE i systemach o wysokich wymaganiach transmisyjnych.

Pomoc i Wsparcie Techniczne UNOTEL

Jako godny polecenia i niezawodny sklep, zapewniamy pełne wsparcie techniczne dobór patch panela, modułu keystone i dostęp do niezbędnej dokumentacji produktu.

⬇️ Pobierz Kartę Katalogową (PDF)

📞 Potrzebujesz wsparcia technicznego lub wyceny? Skontaktuj się z naszym ekspertem.

Zadzwoń teraz: 794 100 850

Napisz: biuro@unotel.pl

Wysyłka rolki kabla:
30
Kategoria:
6A
Ekranowanie:
F/UTP
Powłoka:
LSOH
Euroklasa:
B2ca
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie